Google BookmarksRSS Feed
Zaloguj

Zaloguj się do konta

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Regulamin serwisu internetowego Firmy PHU EKOTRANS, Grzegorz Krawiec osadzonego w domenie www.ekotrans.com.pl. Dokument określa zasady funkcjonowania serwisu ekotrans.com.pl oraz wyjaśnia szereg pojęć związanych z korzystaniem z jego usług. Z pewnością zapoznanie się z regulaminem odpowie na wiele pytań potencjalnego użytkownika strony. 

 

Regulamin serwisu internetowego Ekotrans.com.pl

 

I. Definicje.

II. Postanowienia ogólne.

III. Zasady funkcjonowania serwisu i warunki korzystania z jego usług.

IV. Ograniczenie odpowiedzialności.

V. Postanowienia końcowe.

 

I. Definicje.

 1. Ekotrans.com.pl - strona internetowa działająca w domenie www.ekotrans.com.pl oraz jej poddomenach będąca firmowym serwisem informacyjnym kierowanym do firm i osób będących klientami, obecnymi lub potencjalnymi, firmy PHU Ekotrans Grzegorz Krawiec.
 2. Właściciel -  firma PHU EKOTRANS Grzegorz Krawiec z siedzibą przy Al. Gen. Wł. Sikorskiego 52 w Piotrkowie Trybunalskim.
 3. Administrator - osoba (lub grupa osób) odpowiedzialna za poprawne i nieprzerwane działanie serwisu Ekotrans.com.pl.
 4. Redaktor - osoba bedąca posiadająca prawa do redagowania, zamieszczania i publikowania treści na stronach serwisu Ekotrans.com.pl.
 5. Użytkownik - osoba korzystająca z usług i treści dostarczanych przez serwis Ekotrans.com.pl.
 6. Konto użytkownika - podstawowy zbiór informacji o zarejestrowanym użytkowniku (nazwa/login/hasło/adres e-mail) serwisu Ekotrans.com.pl zgodny z danymi wpisanymi przez Użytkownika podczas Rejestracji.
 7. Rejestracja - procedura zakładania oraz aktywowania konta uzytkownika serwisu Ekotrans.com.pl.
 8. Biuletyn - treści publikowane i wysyłane przez serwis Ekotrans.com.pl, drogą elektroniczną na adresy kont e-mail użytkowników serwisu Ekotrans.com.pl.
 9. Regulamin - niniejszy dokument.

II. Postanowienia ogólne.

 1. Aby korzystać z serwisu Ekotrans.com.pl należy posiadać przynajmniej: -dostęp do sieci Internet, -urzadzenie spełniające funkcje terminala internetowego (np. komputer PC, telefon komórkowy, tablet, itp.); -aktualne oprogramowanie przeznaczone do przeglądania Internetu.
 2. Ekotrans.com.pl jest stroną informacyjną, z której można korzystać bez jakichkolwiek opłat, niezależnie od wieku, zainteresowań czy jakichkolwiek innych cech użytkownika.
 3. Wszelkie znaki towarowe, materiały graficzne lub tekstowe publikowane na stronach Ekotrans.com.pl stanowią wyłączną własność posiadaczy (właściciela, administratorów, redaktorów, użytkowników, firm współpracujących) i bez ich zgody nie mogą być zmieniane/rozpowszechniane przez innych użytkowników serwisu Ekotrans.com.pl.
 4. Przyjmuje się, iż każdy Użytkownik korzystający z serwisu Ekotrans.com.pl zapoznał się z regulaminem serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.

III. Zasady funkcjonowania serwisu i warunki korzystania z jego usług.

 1. Materiały publikowane w serwisie Ekotrans.com.pl muszą być zgodne z polskim prawem oraz obowiązującymi zasadami etycznymi, moralnymi i społecznymi.
 2. Zasada ta dotyczy w jednakowym stopniu Administratorów i Redaktorów oraz Użytkowników serwisu.
 3. Serwis może zawierać odnośniki do różnych stron w sieci Internet jeśli są one zgodne z polskim prawem, a ich treść jest związana (bezpośrednio lub pośrednio) z tematyką poruszaną w serwisie Ekotrans.com.pl lub działalnością gospodarczą Właściciela serwisu.
 4. Niektóre informacje mogą być ukryte dla Użytkownika, który nie posiada swojego konta lub nie jest aktualnie zalogowany na stronie Ekotrans.com.pl.
 5. Konto Użytkownika zawiera tylko niezbędne informacje potrzebne do zalogowania się w serwisie (nazwa, login, hasło, adres poczty e-mail).
 6. Każdy zarejestrowany Użytkownik powinien należycie chronić swoje dane potrzebne do zalogowania (login, hasło) aby ustrzec się przed nieuprawnionym logowaniem w serwisie w jego imieniu.
 7. Zakładając Konto, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną wiadomości wysyłanych przez Administratora lub innych użytkowników/redaktorów serwisu Ekotrans.com.pl. Wiadomości te mogą mieć charakter:-zapytań (odpowiedzi) dotyczących treści serwisu; -informacyjny; -reklamowy, będący częścią działań marketingowych firmy Ekotrans.com.pl.
 8. Konto Użytkownika może być skasowane przez Administratora Ekotrans.com.pl na wyraźne żądanie Użytkownika. Żądanie takie można zgłosić pocztą elektroniczną pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. posługując się adresem e-mail podanym podczas rejestracji.
 9. Konto Użytkownika może być skasowane/zablokowane jeśli Administrator stwierdzi przekroczenie zasad określonych w regulaminie serwisu Ekotrans.com.pl.
 10. Administroator zapewnia nieprzerwane działanie serwisu Ekotrans.com.pl, a wyjątkiem mogą być sytuacje awaryjne lub związane z aktualizacją oprogramowania Ekotrans.com.pl. Wszelkie przerwy techniczne związane z aktualizacją oprogramowania będą wykonywane w czasie niskiej oglądalności stron Ekotrans.com.pl.
 11. Informacje na temat błędnego działania Ekotrans.com.pl, a także informacje na temat naruszeń zasad zawartych w regulamie lub normach prawnych, można zgłaszać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przy pomocy odpowiedniego formularza, jeśli taki jest dostępny.

 IV. Ograniczenie odpowiedzialności.

 1. Administrator i Właściciel serwisu nie odpowiadają za przerwy w emisji stron Ekotrans.com.pl wynikające z przyczyn losowych, poważnych awarii, klęsk żywiołowych lub innych okoliczności, na które nie posiadają żadnego wpływu.
 2. Administrator i Własciciel nie odpowiada za jakiekolwiek szkody Użytkownika, wynikające z niewłaściwego (niezgodnego z Regulaminem lub obowiazującym prawem) korzystania z usług serwisu Ekotrans.com.pl.
 3. Administrator i Właściciel nie ponosi odpowiedzialności w przypadku szkód Użytkownika powstałych w wyniku nieuprawnionego dostępu do jego konta przez osoby nieodpowiedzialne, niepełnoletnie lub nieuprawnione.

V. Postanowienia końcowe.

    W sprawach, których Regulamin nie uwzlędnia mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Zmiany niniejszego Regulaminu mogą być dokonywane tylko i wyłacznie przez Administratora i będą związane ze zmianą obowiązujących przepisów prawa lub uruchomieniem dodatkowej usługi (lub usług) w serwisie Ekotrans.com.pl.

 

Administrator Ekotrans.com.pl